Pracovný zošit A3 pre deti so ŠVVP

Pracovný zošit A3 pre deti so ŠVVP

BODKA A ČIARKA – HRA S CERUZKOU

PRACOVNÝ ZOŠIT NA ROZVOJ GRAFOMOTORICKÝCH ZRUČNOSTÍ

ponúka iný uhol pohľadu na proces rozvíjania grafomotoriky a tým sa líši od všetkých iných pracovných listov pre deti v materskej škole. Zároveň je 1. pracovným zošitom formátu A3 na našom trhu s odbornou metodikou.

CENA: 5,30
V ponuke sú aj cenovo výhodnejšie balíčky po 10, 20 alebo 30 ks.

více

 

NOVÝ KAFOMETÍK: RODINA A ĽUDIA

NOVÝ KAFOMETÍK: RODINA A ĽUDIA

Už v júni vyjde novinka na nový šk. rok pre materské školy: KAFOMETÍK RODINA A ĽUDIA. Súbor poznávacích, pohybových, výtvarných aktivít so zásobníkom básničiek a piesní pre materské školy.  Možnosť objednať už teraz.

Cena: 10,90 €.

OBJEDNAŤ

Zároveň si ho môžete objedať aj s ďalšími inými 4 KAFOMETÍKMI za zvýhodnenú cenu.

více

 

SPEVNÍK V našej škôlke 2: Od jari do zimy + CD

SPEVNÍK V našej škôlke 2:  Od jari do zimy + CD

Po veľkom úspechu spevníka V našej škôlke, sme pre Vás v našom pedagogickom vydavateľstve INFRA Slovakia pripravili jeho pokračovanie, ako aj hudobné CD, na ktorom nájdete klavírny sprievod ku všetkým piesňam v spevníku.

Spevník prináša úplne nové autorské piesne s notovými záznamami na upriamenie pozornosti detí (napr. Slniečko nás volá, Rozcvičíme prstíky...), piesne o prírode (napr. Premeny počasia, Najkrajšia zem...), piesne o ľuďoch a o svete (napr. Semafor, Zdravá strava, Kto čo robí, Ďakujem ti, babička), ako aj štyri hudobno-pohybové hry na jar, leto, jeseň i zimu.

Veľkou novinkou je aj hudobné CD, vďaka ktorému naučíte deti jednoducho melódiu všetkých piesní zo spevníka. CD slúži ako hudobný podklad pre spev s deťmi. Stačí obyčajný CD prehrávač.

Výhodný balíček

SPEVNÍK V našej škôlke 2:  Od jari do zimy + CD s klavírnym sprievodom

Bežná cena bude: 17,70 €

TERAZ: 15,70

OBJEDNAŤ

více

 

<< předchozí  |   1 2
strana: 2 / 2   celkem: 14 záznamů